SLEVY A VÝHODY
SLEVA 15% za včasný nákup 120 a více dní před nástupem na pobyt v termínech 1.12.25 - 1.11.26.
SLEVA 10% za včasný nákup 119 - 60 dní před nástupem na pobyt v termínech 1.12.25 - 1.11.26.
SLEVA 5% za včasný nákup 59 - 30 dní před nástupem na pobyt v termínech 1.12.25 - 1.11.26.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový krytý bazén.
Vodní ráj v hotelu VOLAREZA (3 km) - krytý bazén (délka 25 m, šířka 12,5 m, hloubka 1,2 - 1,6 m, teplota vody 26 - 28 °C) s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool.
AQUA PARK - Špindlerův Mlýn (3,5 km) - krytý rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče.
LYŽOVÁNÍ
SKIAREÁL LABSKÁ (cca 100 m) 3 sedačková lanovka.
SKI AREÁL SVATÝ PETR (3 km)
SKI AREÁL MEDVĚDÍN (3 km)
K dispozici hotelový skibus (cca 30,- Kč). Z celkem 26 km sjezdových tratí je 85% uměle zasněžovaných s možností večerního lyžování. Upravuje se 100 km běžeckých tratí. Snowboardisté ocení nejmodernější snowpark v ČR s U-rampou ve Sv. Petru a na Horních Mísečkách. V celém skiaareálu je k dispozici ski servis, půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola a školička přímo u hotelu. Adrenalinovou atrakcí je určitě snowtubing ve Sv. Petru a Bedřichově.
Nezapomeňte si však zakoupit skipas pro Váš pobyt ve Špindlerově Mlýně s předstihem. Skiareál Špindlerův Mlýn má zavedeny tzn. FLEXI CENY = „Čím dřív koupíš, tím levněji lyžuješ“.
Aktuální ceny skipasů a podrobnější informace najdete ZDE.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
TIPY NA VÝLETY
- Důl Bílého Labe
- Labský Důl a Labský vodopád
- Pramen Labe
- Sněžné Jámy
- Pančavský vodopád
- Lesní hrádek Aichelburg
- Obří Důl
- Sněžka
- Muzeum Podkrkonoší v Trutnově
- Janské Lázně
- Krkonošské muzeum ve Vrchlabí
- Dělostřelecká tvrz Stachelberg
STEZKA KORUNAMI STROMŮ - KRKONOŠE
VÝLETY ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
- jediná ozubnicová železnice na trati Tranvald – Harrachov (12 km dlouhá trať), patří mezi národní kulturní památky, na trase stojí pět tunelů, nejdelší měří 940 metrů. Letní nostalgické jízdy ve vagonech tažených historickou ozubnicovou lokomotivou
Dovolená POD ROZHLEDNOU:
• Rozhledna Žaly v Krkonoších (vzdálenost 8,1 km), 1 019 m. n. m., 89 schodů
Rozhledna vysoká osmnáct metrů. Z rozhledny máte výhled na Kotel, mohylu Hanče a Vrbaty na zlatém návrší, Medvědín, Černá hora, Sněžka, Ještěd, Bezděz a Ralsko.
Provozní doba (bez záruky): viz odkaz
Vstupné (bez záruky): dospělí: 30 Kč, studenti a důchodci 20 Kč, děti od 6-15let: 15 Kč
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod. do 20.00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTEL.
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
40 Kč/osoba/den
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
625 Kč/den
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
za poplatek 150 Kč/noc
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, V-pay, Mastercard, Eurocard, American Expres, Maestro, JCB.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Vrchlabí (trať č. 044) - 15 km, odtud autobusem do Špindlerova Mlýna - zastávka Labská (300 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem Špindlerova Mlýna - zastávka Labská (300 m, do kopce).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 295, hotel leží hned na začátku Špindlerova Mlýna u přehrady, u lanovky Labská, značeno. Parkování u hotelu.
Vzdálenost:
z Prahy: 142 km, z Českých Budějovic: 282 km,
z Brna: 227 km, z Ostravy: 330 km